Aktuálně z naší sítě

Červencové novinky ze Sledovani TV

V červenci přináší Sledování TV uživatelům hned 5 promo kanálů jako dárek. Jedná se o stanice z rodiny FilmBox – Filmbox Premium, Filmbox Extra, Filmbox Family, Docubox a Filmbox Stars.

Aktuálně z naší sítě

Červnové novinky ze SledovaniTV

Červen patří dětem, proto si pro ně SledovaniTV připravilo malý dárek. Na celý měsíc jsou přidány pro všechny uživatele zdarma kanály Disney Channel a Disney Junior.

Aktuálně z naší sítě

Květnové novinky ze SledovaniTV 📺😍

Po celý květen si budete moci objednat Filmový balíček za 1 Kč na první měsíc. Poté bude za standardní cenu 149 Kč. Akci mohou využít pouze ti uživatelé, kteří tento balíček v minulosti nevyzkoušeli.
Květnové promokanály jsou zasvěceny dětem a milovníkům dokumentů. V květnu budete mít zdarma k dispozici Minimax a BBC Earth.
Na Minimax přichází seriál Byla jednou jedna… věc, který navazuje na světoznámé francouzské seriály Byl jednou jeden… život, … vynálezce, a další. Premiérové díly lze sledovat každý den od 18:00.
Prémiová dokumentární stanice BBC Earth patří v průběhu dubna a května sérii Savci. V šesti dílech Sir David Attenborough odhaluje tajemství života savců v různých koutech planety. Nový díl vychází každou neděli v 18:00.
OK TV v základních balíčcích
Televizní trh obohatí nová hudební stanice OK TV. Předpokládaný termín spuštění a zařazení do naší služby je 16.5.
Své vysílání zaměří na česko-slovenskou hudební a zábavní produkci. Na obrazovkách se objeví české i slovenské celebrity v nejrůznějších zábavných pořadech či vědomostních soutěžích. Své místo budou mít i pořady o vaření či o sportu.

Aktuálně z naší sítě

Dubnové novinky ze SledovaniTV

V dubnu jsou jako dárek pro uživatele připraveny stanice Viasat Nature, Viasat Explore a AMC.

Do všech základních balíčků je zařazen nový televizní kanál Warner TV. Vysílání této stanice je zaměřené zejména na seriály a filmy. V prvních dnech budou dominovat snímky Smallville a Super drbna.

Aktuálně z naší sítě

Březnové novinky ze SledovaniTV

V březnu vám budou zpřístupněny kanály ze dvou oblíbených kategorií – sportovní a dokumentární. Těšit se můžete na stanici Sport 2 a Viasat History.

Dokumentární balíček jen za 1 Kč
V březnu si můžete vyzkoušet doplňkový balíček Dokumentární za 1 Kč na první měsíc. Balíček zahrnuje 12 dokumentárních kanálů: History Channel, Viasat History, CS History, National Geographic, National Geographic WILD, Viasat Nature, BBC Earth, Fishing and Hunting, Crime&Investigation, DocuBox, Travel XP

Aktuálně z naší sítě

Únorové novinky ze SledovaniTV

Tento měsíc potěšíme dospělé uživatele. Jako dárek od nás uživatelé dostanou 5 prémiových stanic s erotickým obsahem. Jedná se o programy: Leo TV, Extasy TV, Leo TV Gold, Dorcel, Dorcel XXX.
Aby se obsah pro dospělé nedostal na obrazovku dětských diváků, je chráněný rodičovským PINem. Pokud ho nemáte nastavený, může tak učinit v nastavení svého účtu, v sekci Heslo a PIN. Na stejném místě lze PIN také změnit.
HBO Maxpack jen za 1 Kč !!!
Tento balíček zahrnuje kanály HBO, HBO 2 a HBO 3, Cinemax a Cinemax 2. Zároveň zajišťuje přístup do služby HBO Max. Nabízí tak zábavu zejména pro filmové a seriálové nadšence.
Rozšíření balíčku Mých 7
Nabídku kanálů, ze kterých si můžete v balíčku Mých 7 vybírat, rozšiřujeme celkem o 4 stanice. Jedná se o dokumetární kanál BBC Earth, který jsme zařadili v minulém měsíci a 3 stanice z rodiny FilmBox: Filmbox Premium, Filmbox Extra, Funbox UHD. Nově tedy nabídka zahrnuje 70 stanic různých žánrů.
Stanice Rebel a Relax nově zařazujeme do všech základních balíčků.

Aktuálně z naší sítě

Lednová akce: FilmBox jen za 99 Kč

Uživatelé, kteří balíček FilmBox nemají v současnosti aktivní, jej mohou získat do konce ledna jen za 99 Kč nastálo. Bude tedy uživatelům platit tak dlouho, dokud předplatné balíčku neukončí.
Balíček tvoří 14 prémiových kanálů různého zaměření. Kromě několika filmových jsou součástí i dokumentární, lifestylové, sportovní, hudební i erotické kanály. Nedílnou součástí je též videotéka FilmBox (dříve FilmBox OD), ve které si mohou diváci vybírat z více než 170 filmů a seriálů.