Náš tým

Společnost DASKO Net s.r.o. vznikla za účelem poskytování připojení k internetu v lokalitě města Sázavy. Jsme jediným poskytovatelem internetu, který má své sídlo v městě Sázava. To nám umožňuje reagovat na poptávky po připojení a náhlé zásahy v terénu mnohem rychleji než konkurenční firmy.

Náš tým

V současné době se zaměřujeme více i na nedaleké lokality poblíž měst SázavaUhlířské Janovice, které pokrýváme již od roku 2011. V patičce našich stránek naleznete lokality, kde je již možné se připojit. DASKO Net internet Sázava a internet Uhlířské Janovice přichází více do podvědomí uživatelů, které stojí o stabilní a kvalitní připojení. Pokud stojíte o férové jednání, tak se obraťte s žádostí o připojení právě na nás.

Cílem společnosti DASKO Net s.r.o. je spokojenost našich stálých zákazníků s internetovým připojením. Toho se snažíme docílit kvalitou a především stabilitou připojení. Odměnou pro nás je doporučení dalším zájemcům o připojení. Jen díky Vám můžeme investovat nemalé finanční prostředky do inovování a modernizaci naší sázavské pavoučí sítě. Umožňuje nám to zkoumat nové postupy a vývoj nových technologií přímo v naší síti. S tím Vám přinášíme vždy po nějakém období automatické navyšování rychlosti připojení.

Už se Vám stalo, že jste si objednali tarif od konkurenční firmy a při práci jste zjistili, že rychlost Vašeho připojení je poloviční, nebo ještě menší? S námi se bát nemusíte. Podmínky připojení dodržujeme. U nás nejsou žádné dodatky pod čarou. Každý zájemce je předem seznámen s daným tarifem a může se vždy informovat o parametrech daného balíčku předem na naší infolince, kde se Vám bude věnovat specializovaný technik.