Internetové připojení – Tarify

Jsme jediná společnost poskytující připojení k internetu, která má sídlo v Sázavě. Nabízíme Vám levné a především kvalitní připojení. Stávajícím klientům nabízíme v průběhu roku slevové akce a jiné bonusy. Internet jsme rozšířili i o televizní vysílání díky našemu partnerovi Sledovanitv.cz a 4NET. Připojení poskytujeme v lokalitě měst Sázava a Uhlířské Janovice. Pravidleně navyšujeme rychlost aniž by Vás to stálo něco navíc. Rozšiřujeme možnost připojení po optických vláknech. Pokud jste firma, řekněte nám jakou rychlost a agregaci (bez agregace) chcete a my Vám předložíme kalkulaci vašeho tarifu na míru. Máte zájem? Napište nám.

Tarify připojení

10 Mbit
250 Kč/měs.
s DPH

Start

Tarif je možné zvolit na bezdrátové i optické přípojce. Senioři mohou získat slevu 20%, připojení pak vyjde na 200,-Kč. Tarif je vhodný pro méně náročné uživatele a nelze použít pro provoz IPTV (internetové televize).

Agregace je 1:10.

25 Mbit
350 Kč/měs.
s DPH

Optimal Wifi

Jedná se o nejvíce žádaný tarif mezi uživateli, kteří jsou připojeni bezdrátovou technologií. Uživatelé zde ocení hlavně vyšší rychlost připojení, která dostačuje i náročnějším uživatelům. 

Agregace je 1:5. Zřizovací poplatek 1 Kč je platný v případě úvazku na 24 měsíců.

50 Mbit
350 Kč/měs.
s DPH

OPTIMAL Fiber

Jedná se o nejvíce žádaný tarif mezi uživateli, kteří jsou připojeni na naší optické síti. Uživatelé zde ocení hlavně vyšší rychlost i oproti bezdrátovému připojení, kde může zákazník získat za stejnou cenu 2x rychlejší připojení. Informujte se o možnosti připojení do optiky, síť stále více rozšiřujeme!

Agregace je 1:5. Zřizovací poplatek 1 Kč je platný v případě úvazku na 24 měsíců.

Neomezený tarif až 1Gbit/s

- Mbit
450 Kč/měs.
s DPH

Free (No Limit)

Novinka mezi tarifytarif s neomezenou rychlostí. U tohoto tarifu nedochází k omezení rychlosti internetu. Rychlost je omezena jen technologií, která je použita pro Vaše připojení. V současné době používáme technologii s maximální rychlostí 1000Mbit. Tarif ocení ti nejnáročnější uživatelé. Pozn.: Informujte se na aktuální dostupnou rychlost na Vašem přípojném místě.

Agregace je 1:5. Zřizovací poplatek 1 Kč je platný v případě úvazku na 24 měsíců.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH
Platnost ceníku od 1.7.2017

Zřízení internetu

Ceny antén jsou proměnlivé v závislosti na připojované lokalitě, proto neuvádíme cenu připojení. Po obhlídce Vám sdělíme možnosti a náklady na zřízení a rozhodnutí, zda se necháte od nás připojit k internetu, je na Vás. Máte více možností financování zřízení internetu:

  • Úplné financováníUživatel si koupí zařízení a stává se jeho vlastníkem. Nemusí se vázat na určité období k odběru poskytovaných služeb.
  • Pronájem zařízení – Zařízení není vlastnictvím uživatele, nýbrž poskytovatele, který jej pronajímá za měsíční paušál. V případě poruchy zařízení jej poskytovatel vymění zdarma v záruce, pokud za příčinu závady nebyl zodpovědný uživatel, či neumožnil zničení zařízení třetí osobou. Více info ve VOP
  • Zřízení za 1 Kč – Je možné u tarifů již od 350,-Kč/měs.. Po uplynutí vázací doby specifikované při podpisu smluv (pokud není uvedeno – standardně 2 roky) se stává uživatel vlastníkem zařízení. Do té doby zodpovídá za jeho bezproblémový provoz. Při poškození ho poskytovatel vymění zdarma v záruce, pokud za příčinu závady nebyl zodpovědný uživatel, či neumožnil zničení zařízení třetí osobou. Více info ve VOP

Doplňující informace

Na celou naši síť je aplikován QoS (Quality of Service) zajišťující kvalitu všech služeb s upřednostněním funkčnosti VoIP telefonie, rychlost načítání internetových stránek a zabezpečuje bezproblémový chod celé sítě.

Informujte se o možnosti připojení k optické síti ve Vašem objektu.

Chcete jet také na optice? Sežeňte větší počet uživatelů ve vašem objektu a napište nám s žádostí o připojení. Rádi Vám nabídneme nějaké výhody.