Internetové připojení – Tarify

Jsme jediná společnost poskytující připojení k internetu, která má sídlo v Sázavě. Nabízíme Vám levné a především kvalitní připojení. Stávajícím klientům nabízíme v průběhu roku slevové akce a jiné bonusy. Internet jsme rozšířili i o televizní vysílání díky našemu partnerovi Sledovanitv.cz a 4NET. Připojení poskytujeme v lokalitě měst Sázava a Uhlířské Janovice. Pravidleně navyšujeme rychlost aniž by Vás to stálo něco navíc. Rozšiřujeme možnost připojení po optických vláknech. Pokud jste firma, řekněte nám jakou rychlost a agregaci (bez agregace) chcete a my Vám předložíme kalkulaci vašeho tarifu na míru. Máte zájem? Napište nám.

Tarify připojení

10 Mbit
250 Kč/měs.
s DPH

Start

Tarif je možné zvolit na bezdrátové i optické přípojce. Senioři mohou získat slevu 20%, připojení pak vyjde na 200,-Kč. Tarif je vhodný pro méně náročné uživatele a nelze použít pro provoz IPTV (internetové televize).

Agregace je 1:10.

25 Mbit
350 Kč/měs.
s DPH

Optimal Wifi

Jedná se o nejvíce žádaný tarif mezi uživateli, kteří jsou připojeni bezdrátovou technologií. Uživatelé zde ocení hlavně vyšší rychlost připojení, která dostačuje i náročnějším uživatelům. 

Agregace je 1:5.

50 Mbit
350 Kč/měs.
s DPH

OPTIMAL Fiber

Jedná se o nejvíce žádaný tarif mezi uživateli, kteří jsou připojeni na naší optické síti. Uživatelé zde ocení hlavně vyšší rychlost i oproti bezdrátovému připojení, kde může zákazník získat za stejnou cenu 2x rychlejší připojení. Informujte se o možnosti připojení do optiky, síť stále více rozšiřujeme!

Agregace je 1:5.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH
Platnost ceníku od 1.7.2017

Zřízení internetu

Ceny antén jsou proměnlivé v závislosti na připojované lokalitě, proto neuvádíme cenu připojení. Po obhlídce Vám sdělíme možnosti a náklady na zřízení a rozhodnutí, zda se necháte od nás připojit k internetu, je na Vás. Máte více možností financování zřízení internetu:

  • Úplné financováníUživatel si koupí zařízení a stává se jeho vlastníkem. Nemusí se vázat na určité období k odběru poskytovaných služeb.
  • Pronájem zařízení – Zařízení není vlastnictvím uživatele, nýbrž poskytovatele, který jej pronajímá za měsíční paušál. V případě poruchy zařízení jej poskytovatel vymění zdarma v záruce, pokud za příčinu závady nebyl zodpovědný uživatel, či neumožnil zničení zařízení třetí osobou. Více info ve VOP

Informujte se o možnosti připojení k optické síti ve Vašem objektu.

Chcete jet také na optice? Sežeňte větší počet uživatelů ve vašem objektu a napište nám s žádostí o připojení. Rádi Vám nabídneme nějaké výhody.