Internetové připojení – Tarify

Jsme jediná společnost poskytující připojení k internetu s pobočkou v Sázavě. Nabízíme Vám levné a především kvalitní připojení k internetu. Stávajícím klientů pravidelně nabízíme slevové akce a jiné bonusy v průběhu roku. Zeptejte se našich klientů. Internetové připojení jsme rozšířili i o internetové vysílání díky našemu novému partnerovi. Internetové připojení poskytujeme v lokalitě města Sázavy a Uhlířských Janovic. Pravidleně navyšujeme rychlost internetového připojení, aniž by Vás to stálo něco navíc. Stále rozšiřujeme dosah našich antén. Který jiný poskytovatel Vám nabídne kromě klasických tarifů také tarif na míru? Řekněte nám jakou rychlost a agregaci chcete a my Vám předložíme kalkulaci vašeho tarifu na míru. Máte zájem? Napište nám.

Tarify připojení

10 Mbit
250 Kč/měs.
s DPH

Start

Tarif nastavitelný jak na wifi, tak i na optické síti. Senioři mají slevu 20%. Vhodný pro nejméně náročné uživatele, kteří preferují cenu před kvalitou služby. Stabilita rychlosti může být u tohoto paušálu nižší. Klienti využívající tento paušál nemají nárok na slevy při využívání našich služeb a zároveň nemají zaručenou rychlou reakci na lince technické podpory, která přednostně řeší problémy uživatelů s vyššími paušály.

Agregace je 1:10.

25 Mbit
350 Kč/měs.
s DPH

Optimal Wifi

Jedná se o nejvíce žádaný tarif mezi uživateli, kteří se nespokojí s jen podprůměrným připojením na bezdrátové síti WIFI. Je určen pro uživatele, kteří využívají internet po celý den pro nejběžnější potřeby (pošta, získávání informací, přístup do banky, zábava, atd.). Rychlost připojení je vždy dle zvoleného tarifu, avšak pro download je rychlost nižší. Uživatelé mají v ceně tarifu podporu na naší lince technické podpory zcela zdarma.

Agregace je 1:5. Zřizovací poplatek 1 Kč je platný v případě úvazku na 24 měsíců.

50 Mbit
350 Kč/měs.
s DPH

OPTIMAL Fiber

Doposud nejužívanější tarif na optické síti OPTIMAL Fiber kromě neomezeného tarifu Free (NoLimit). Je určen pro uživatele, kteří jsou připojeni do naší stále rozšiřující se optické sítě. Jedná se o kvalitní a zároveň nejrychlejší technologii, pomocí které se šíří internet, VoIP telefonování, přenos TV v plné fullHD kvalitě, a jiné. Připojení je pro většinu uživtelů internetu dostačující.

Agregace je 1:5. Zřizovací poplatek 1 Kč je platný v případě úvazku na 24 měsíců.

Neomezený tarif až 1Gbit/s

- Mbit
450 Kč/měs.
s DPH

Free (No Limit)

Jedná se o nejvíce žádaný tarif mezi uživateli, kteří nemají rádi žádná omezení. Už žádné čekání. Jste omezeni jen technologií, kterou je k Vám distribuován internet včetně HW, který používáte v místě připojení. Konektivita může být až 1Gbit/s.

Agregace je 1:5. Zřizovací poplatek 1 Kč je platný v případě úvazku na 24 měsíců.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH
Platnost ceníku od 1.7.2017

Zřízení internetu

Ceny antén jsou proměnlivé v závislosti na připojované lokalitě, proto neuvádíme cenu připojení. Po obhlídce Vám sdělíme možnosti a náklady na zřízení a rozhodnutí, zda se necháte od nás připojit k internetu, je na Vás. Máte více možností financování zřízení internetu:

  • Úplné financováníUživatel si koupí zařízení a stává se jeho vlastníkem. Nemusí se vázat na určité období k odběru poskytovaných služeb.
  • Pronájem zařízení – Zařízení není vlastnictvím uživatele, nýbrž poskytovatele, který jej pronajímá za měsíční paušál. V případě poruchy zařízení jej poskytovatel vymění zdarma v záruce, pokud za příčinu závady nebyl zodpovědný uživatel, či neumožnil zničení zařízení třetí osobou. Více info ve VOP
  • Zřízení za 1 Kč – Je možné u tarifů již od 350,-Kč/měs.. Po uplynutí vázací doby specifikované při podpisu smluv (pokud není uvedeno – standardně 2 roky) se stává uživatel vlastníkem zařízení. Do té doby zodpovídá za jeho bezproblémový provoz. Při poškození ho poskytovatel vymění zdarma v záruce, pokud za příčinu závady nebyl zodpovědný uživatel, či neumožnil zničení zařízení třetí osobou. Více info ve VOP

Doplňující informace

Na celou naši síť je aplikován QoS (Quality of Service) zajišťující kvalitu všech služeb s upřednostněním funkčnosti VoIP telefonie, rychlost načítání internetových stránek a zabezpečuje bezproblémový chod celé sítě.

Informujte se o možnosti připojení k optické síti ve Vašem objektu.

Chcete jet také na optice? Sežeňte větší počet uživatelů ve vašem objektu a napište nám s žádostí o připojení. Rádi Vám nabídneme nějaké výhody.