Internetové připojení – Tarify

Jsme jediná společnost poskytující připojení k internetu, která má sídlo v Sázavě. Nabízíme Vám levné a především kvalitní připojení. Stávajícím klientům nabízíme v průběhu roku slevové akce a jiné bonusy. Internet jsme rozšířili i o televizní vysílání díky našemu partnerovi Sledovanitv.cz a 4NET. Připojení poskytujeme v lokalitě měst Sázava a Uhlířské Janovice. Pravidleně navyšujeme rychlost aniž by Vás to stálo něco navíc. Rozšiřujeme možnost připojení po optických vláknech. Pokud jste firma, řekněte nám jakou rychlost a agregaci (bez agregace) chcete a my Vám předložíme kalkulaci vašeho tarifu na míru. Máte zájem? Napište nám.

 

WIFI 5G

Bezdrátové internetové připojení v pásmu 5 GHz. 

10 Mbit
290 Kč/měs.

START

Agregace je 1:10.

30 Mbit
390 Kč/měs.

OPTIMAL

Agregace je 1:10.

100 Mbit
490 Kč/měs.

FREE

Agregace je 1:10.

 

WIFI 60G

Bezdrátové internetové připojení v pásmu 60 GHz. Kvalitní připojení s větší garancí rychlosti. O dostupnosti se informujte na zákaznické lince.

100 Mbit
550 Kč/měs.

START

Agregace je 1:5.

200 Mbit
750 Kč/měs.

OPTIMAL

Agregace je 1:5.

300 Mbit
950 Kč/měs.

FREE

Agregace je 1:5.

FIBER

Nejkvalitnější vysokorychlostní připojení pomocí optického vlákna. O dostupnosti se informujte na zákaznické lince.

20 Mbit
290 Kč/měs.

START

Agregace je 1:5.

100 Mbit
390 Kč/měs.

OPTIMAL

Agregace je 1:5.

200 Mbit
490 Kč/měs.

PREMIUM

Agregace je 1:5.

500 Mbit
550 Kč/měs.

TURBO

Agregace je 1:5.

1000 Mbit
690 Kč/měs.

RAPID

Agregace je 1:5.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH
Platnost ceníku od 1.1.2023

Zřízení internetu

Ceny antén jsou proměnlivé v závislosti na připojované lokalitě, proto neuvádíme cenu připojení. Po obhlídce Vám sdělíme možnosti a náklady na zřízení a rozhodnutí, zda se necháte od nás připojit k internetu, je na Vás. Máte více možností financování zřízení internetu:

  • Úplné financováníUživatel si koupí zařízení a stává se jeho vlastníkem. Nemusí se vázat na určité období k odběru poskytovaných služeb.
  • Pronájem zařízení – Zařízení není vlastnictvím uživatele, nýbrž poskytovatele, který jej pronajímá za měsíční paušál. V případě poruchy zařízení jej poskytovatel vymění zdarma v záruce, pokud za příčinu závady nebyl zodpovědný uživatel, či neumožnil zničení zařízení třetí osobou. Více info ve VOP
Pro přenos internetu mezi poskytovateli stačí předat novému poskytovateli OKU kód a o nic dalšího se už starat nemusíte. OKU kód nalezne každý zákazník v klientském portálu. Další informace naleznete zde:

Informujte se o možnosti připojení k optické síti ve Vašem objektu.

Chcete jet také na optice? Sežeňte větší počet uživatelů ve vašem objektu a napište nám s žádostí o připojení. Rádi Vám nabídneme nějaké výhody.