Aktuálně z naší sítě

Dubnové novinky ze SledovaniTV

V dubnu jsou jako dárek pro uživatele připraveny stanice Viasat Nature, Viasat Explore a AMC.

Do všech základních balíčků je zařazen nový televizní kanál Warner TV. Vysílání této stanice je zaměřené zejména na seriály a filmy. V prvních dnech budou dominovat snímky Smallville a Super drbna.

Aktuálně z naší sítě

Březnové novinky ze SledovaniTV

V březnu vám budou zpřístupněny kanály ze dvou oblíbených kategorií – sportovní a dokumentární. Těšit se můžete na stanici Sport 2 a Viasat History.

Dokumentární balíček jen za 1 Kč
V březnu si můžete vyzkoušet doplňkový balíček Dokumentární za 1 Kč na první měsíc. Balíček zahrnuje 12 dokumentárních kanálů: History Channel, Viasat History, CS History, National Geographic, National Geographic WILD, Viasat Nature, BBC Earth, Fishing and Hunting, Crime&Investigation, DocuBox, Travel XP

Aktuálně z naší sítě

Únorové novinky ze SledovaniTV

Tento měsíc potěšíme dospělé uživatele. Jako dárek od nás uživatelé dostanou 5 prémiových stanic s erotickým obsahem. Jedná se o programy: Leo TV, Extasy TV, Leo TV Gold, Dorcel, Dorcel XXX.
Aby se obsah pro dospělé nedostal na obrazovku dětských diváků, je chráněný rodičovským PINem. Pokud ho nemáte nastavený, může tak učinit v nastavení svého účtu, v sekci Heslo a PIN. Na stejném místě lze PIN také změnit.
HBO Maxpack jen za 1 Kč !!!
Tento balíček zahrnuje kanály HBO, HBO 2 a HBO 3, Cinemax a Cinemax 2. Zároveň zajišťuje přístup do služby HBO Max. Nabízí tak zábavu zejména pro filmové a seriálové nadšence.
Rozšíření balíčku Mých 7
Nabídku kanálů, ze kterých si můžete v balíčku Mých 7 vybírat, rozšiřujeme celkem o 4 stanice. Jedná se o dokumetární kanál BBC Earth, který jsme zařadili v minulém měsíci a 3 stanice z rodiny FilmBox: Filmbox Premium, Filmbox Extra, Funbox UHD. Nově tedy nabídka zahrnuje 70 stanic různých žánrů.
Stanice Rebel a Relax nově zařazujeme do všech základních balíčků.

Aktuálně z naší sítě

Lednová akce: FilmBox jen za 99 Kč

Uživatelé, kteří balíček FilmBox nemají v současnosti aktivní, jej mohou získat do konce ledna jen za 99 Kč nastálo. Bude tedy uživatelům platit tak dlouho, dokud předplatné balíčku neukončí.
Balíček tvoří 14 prémiových kanálů různého zaměření. Kromě několika filmových jsou součástí i dokumentární, lifestylové, sportovní, hudební i erotické kanály. Nedílnou součástí je též videotéka FilmBox (dříve FilmBox OD), ve které si mohou diváci vybírat z více než 170 filmů a seriálů.