pokyny

Změna otevírací doby

Chtěli bychom Vás upozornit, že měníme otevírací dobu naší prodejny v Sázavě. Upravili jsme pouze polední pauzu na 12:00 – 13:00. V době pauzy je možné provádět platby za internet ve vedlejší kanceláři u účetní společnosti Věry Švehlové. Kompletní otevírací dobu naleznete na stránce kontaktu.

Aktuálně z naší sítě

Přenos mobilního čísla ZDARMA

Využijte časově omezené nabídky a přejděte k nám s Vaším stávajícím mobilním telefonním číslem. Za přenos čísla nic nezaplatíte a ještě budete volat výhodněji, než u stávajícího operátora ! Pro více informací nás kontaktujte na naší technické lince.

Aktuálně z naší sítě

HIT-MAKERS opět na Sázavě !!!

Společnost DASKO Net s.r.o. pořádá po roce akci nejen pro své zákazníky. Naší zákazníci se mohou těšit na soutěžní odpoledne pro děti, kde bude připravený skákací hrad, malování na obličej. Večer v 19:30 bude vystoupení Rockové kapely HIT-Makers. Naši zákazníci mají vstup zdarma, ostatní 60 Kč.

mobil-49

Mobil 49

Nově nabízíme tarif i pro ty, kteří příliš nevolají a nechtějí platit zbytečně moc. 20 volných minut do pevných i mobilních sítí. Měsíční poplatek za SIM je v ceně. Číst více

kapr

Kapr za polovic 2015

Ve dnech 22.-23.12.2015 bude mezi 9:00 – 15:30 zahájen prodej kaprů z Vavřince za 79 Kč/kg. Množství kaprů je omezené.

SLEVA 50% na jednoho kapra pro naše zákazníky. Akci „kapr za polovic“ lze využít do vyprodání zásob. Číst více