Změny ve Všeobecných obchodních podmínkách

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat, že od 1. 1. 2021 dochází ke změnám Všeobecných obchodních podmínek. Zároveň připomínáme, že při Vašem případném nesouhlasu s jejich zněním můžete bez sankcí odstoupit od smlouvy. Děje se tak v případech, kdy dochází ke zhoršení podmínek pro koncové uživatele. V nových Všeobecných obchodních podmínkách však k žádnému výraznému zhoršení podmínek nedochází. Dovolujeme si malé shrnutí asi těch nejdůležitějších úprav:

  • ve Všeobecných obchodních podmínkách došlo k úpravám ve výběru možností připojení k internetu novým zákazníkům – v roce 2020 již nebyla nabízena a od 1. 1. 2021 již bude definitivně ukončena možnost zřízení internetu za 1,-Kč (taktéž i jako možnost prodloužení služby) – nově jsou možnosti zřízení pouze pořízení koncového zařízení na své náklady nebo možnost si zařízení pronajmout (jedná se o nový způsob v roce 2020 hojně využívaný)
  • možnost zařízení si pronajmout platí i pro stávající zákazníky, kteří se tak kdykoli rozhodnou – v případě pronájmu má zákazník mnoho výhod (bezplatné výměny zařízení apod.)
  • úpravy odkazů na www stránky + další drobné úpravy

Nové Všeobecné obchodní podmínky naleznete zde.

Na závěr ještě informujeme, že dochází k rozšíření nabízených internetových tarifů nejen pro technologii optických sítí ale i pro bezdrátové sítě, kde nově nabízíme vysokorychlostní připojení v 60GHz pásmu. Tarify nabízíme již s předstihem nyní, oficiálně však platí od 1. 1. 2021. Nabídku tarifů najdete zde.

V případě jakýchkoli dotazů volejte zákaznickou linku 313 109 600.

Zákaznická linka DASKO Net s.r.o.