Změny v účtování TV služeb

Vážení uživatelé internetové televize,

dovolujeme si Vás touto cestou informovat o změnách v účtování TV služeb. Změny se dotknou pouze uživatelů, kteří mají historicky některé služby (převážně základní balíček programů) zdarma, případně využívají větší počet zařízení či vyšší kvalitu streamu.

1) Uživatelé, kteří nemají účtován základní balíček programů START za 90,-Kč/měs. – jedná se převážně o uživatele, kteří si zakoupili set top box před zpoplatněním TV v roce 2017. K tomuto zpoplatnění došlo 1. 9. 2017. Jako kompenzaci za nákup set top boxu jsme ponechali těmto uživatelům základní balíček programů ZDARMA. Od 1. 1. 2021 dojde u všech uživatelů ke zpoplatnění základního balíčku částkou 90,-Kč/měs. Pro uživatele, kteří si TV aktivovali před 1. 9. 2017 a bez přerušení TV užívají až dodnes, zůstane uznaná sleva – balíček bude i nadále účtován za 70,-Kč/měs. Jedná se o balíček bez zpětného sledování – to je dnes účtováno za 40,-Kč/měs. Nově nabízíme i možnost sloučení základního balíčku se zpětným sledováním za výhodnější cenu 120,-Kč/měs.

2) Druhá změna se týká uživatelů, kteří používají více než jedno primární zařízení (primární zařízení = set top box, SmartTV) – součástí základního balíčku je provoz jednoho primárního zařízení (je jedno, jestli se jedná o set top box či SmartTV). Za další zařízení se pak účtují poplatky dle aktuálního platného ceníku umístěného na stránkách www.daskonet.cz – uživatelé, kteří mají zaregistrováno více než jedno primární zařízení, budou mít tato zařízení od 1. 1. 2021 zpoplatněna.

3) Uživatelé, kteří mají nastavenou vyšší kvalitu obrazu – uživatelům, kteří mají aktivovanou vyšší kvalitu obrazu, bude tato služba služba od 1. 1. 2021 zpoplatněna částkou 30,-Kč/měs.

Kompletní ceník TV služeb naleznete na našich stránkách a to přímo ZDE.

Veškeré změny, které v provozu internetové televize přinášíme, jsou prováděny na základě úprav podmínek provozu firmy sledovanitv.cz, která nám televizi do naší sítě poskytuje. Nadále se pro Vás snažíme vyjednat vždy ty nejlepší podmínky. Každý měsíc firma sledovanitv.cz poskytuje některé kanály navíc ZDARMA do základního balíčku. Též se snažíme vyjednávat i další výhody např. na vánoce.

Pokud se přesto rozhodnete vypovědět služby internetové televize, informujte nás o tom nejpozději do 31. 12. 2020 na e-mailové adrese info@daskonet.cz nebo osobně na naší pobočce v otevírací době uvedené na webových stránkách www.daskonet.cz.

V případě dotazů jsme Vám k dispozici na výše uvedených kontaktech nebo na telefonním čísle 313 109 600.

Od 1. 1. 2021 pak již bude účtováno dle našeho sdělení a aktuálního ceníku služeb TV.

Zákaznická linka DASKO Net s.r.o