Termíny vypínání vysílačů DVB-T

Vážení zákazníci,

umíte si představit, že byste zůstali kvůli plánovanému přechodu na nový standard DVB-T2 bez televizního vysílání? Pro většinu z nás je tato možnost nepřijatelná. Současné vlastníky televizorů však v dohledné době čeká něco podobného, jako byl před pár lety přechod z analogového na digitální vysílání.

Pokud máte smart TV, nemusíte přechod na nový DVB-T2 nijak řešit. Máte-li starší zařízení, bude pro vás tato změna představovat mnohem tvrdší oříšek, který rozlousknete dokoupením set-top boxu nebo výměnou staré televize za novou, modernější. Dobrým řešením je také internetová televize, díky které můžete televizní vysílání sledovat na svém stávajícím televizoru i notebooku, tabletu či smartphonu. A co když kvůli povinnostem nestihnete svůj oblíbený pořad? Díky internetové televizi už nebudete závislí na tom, co se na jednotlivých stanicích právě vysílá, jednotlivé pořady si přehrajete, kdykoli budete chtít. U seriálů navíc oceníte funkci automatického nahrávání, díky čemuž vám už nikdy neunikne žádný díl Ordinace nebo Ulice!

 

Termíny vypínání vysílačů DVB-T
Do července 2020 budou vypnuty všechny hlavní vypínače DVB-T. Většina z vysílačů však bude vypnuta dříve.
Kraj Termíny vypnutí
Praha Listopad 2019
Středočeský kraj Listopad 2019 – Leden 2020
Plzeňský kraj Únor 2020
Karlovarský kraj Únor 2020
Ústecký kraj Leden 2020
Liberecký kraj Únor 2020
Jihočeský kraj Únor 2020
Královehradecký kraj Leden 2020
Pardubický kraj Duben 2020
Kraj Vysočina Duben 2020
Jihomoravský kraj Březen 2020
Olomoucký kraj Duben 2020
Moravskoslezský kraj Duben 2020
Zlínský kraj Květen 2020

 

Pokud od nás máte internet za 350,- Kč a více, můžete si aktivovat internetovou televizi se základní nabídkou 73 programů za 90,- Kč/měsíc. Výhodou internetové televize je zpětné přehrávání a nahrávání až 50 hodin. Pokud jste filmový fanda nebo potřebujete rozptýlit své ratolesti dětskými programy, máme balíčky i pro takové fajnšmekry. Více informací najdete zde.