Sledování TV – Vánoce

Přinášíme Vám několik příjemných novinek ze světa sledovanitv.cz, které Vás určitě v období vánočních svátků mile potěší:

HBO a HBO HD ZDARMA
Společnost sledovaniTV.cz pro Vás připravila vánoční dárek v podobě balíčků HBO a HBO HD zdarma a to od 20.12.(od 6:00hod) do 28.12.(do 6:00hod) – v příloze přikládáme letáček, ve kterém naleznete i tipy na některé z vysílaných pořadů – pevně doufáme, že Vám kanály HBO dokáží zpříjemnit vánoční svátky
PRIMA MAX
Do základního programového balíčku jsme již 20.11.2015 zařadili nový kanál – Prima Max – tímto zároveň připomínáme, že při zakoupení balíčku P+ (19,-Kč/měs.) můžete sledovat všechny kanály Primy až 7 dní zpětně a to kdekoli po ČR (i mimo naši síť)
Sledování TV v mobilních sítích Vodafone
od 6.11.2015 se Vodafone stal významným partnerem společnosti sledovanitv.cz – nyní můžete všechny kanály, které mají v pravém horním rohu malý symbol mobilního telefonu, sledovat přes mobilní síť společnosti Vodafone (kdekoli na cestách)
Sledování TV Vánoce

Tip na závěr: Chcete si zpříjemnit vánoční svátky poslechem pořadů, které se nacházejí jen jako součást placených balíčků? Chcete sledovat něco víc než jen pořady, které se opakují stále dokola každý rok? Jakýkoli placený balíček u nás můžete aktivovat třeba jen na měsíc – můžete si tak rozšířit výběr pořadů o svátcích – např. balíček pro děti (sada pohádkových kanálů), balíček Filmbox, sportovní balíček, a jiné. Kompletní nabídku včetně seznamu kanálů naleznete pod Vaším účtem na stránkách sledovanitv.cz (záložka „TV balíčky“), kde si balíčky můžete zároveň i objednat – v nabídce je více než 100 televizních kanálů.