Internetové připojení – Tarify

Jsme jediná společnost poskytující připojení k internetu s pobočkou v Sázavě. Nabízíme Vám levné a především kvalitní připojení k internetu. Stávajícím klientů pravidelně nabízíme slevové akce a jiné bonusy v průběhu roku. Zeptejte se našich klientů. Internetové připojení jsme rozšířili i o internetové vysílání díky našemu novému partnerovi. Internetové připojení poskytujeme v lokalitě města Sázavy a Uhlířských Janovic. Pravidleně navyšujeme rychlost internetového připojení, aniž by Vás to stálo něco navíc. Stále rozšiřujeme dosah našich antén. Který jiný poskytovatel Vám nabídne kromě klasických tarifů také tarif na míru? Řekněte nám jakou rychlost a agregaci chcete a my Vám předložíme kalkulaci vašeho tarifu na míru. Máte zájem? Napište nám.

Tarify připojení

5 Mbit
178 Kč/měs.
s DPH

Mini

Tarif nastavitelný jak na wifi, tak i na optické síti. Vhodný pro nejméně náročné uživatele, kteří preferují cenu před kvalitou služby. Stabilita rychlosti může být u tohoto paušálu nižší. Klienti využívající tento paušál nemají nárok na slevy při využívání našich služeb a zároveň nemají zaručenou rychlou reakci na lince technické podpory, která přednostně řeší problémy uživatelů s vyššími paušály.

Agregace je 1:10.

? Mbit
? Kč/měs.
s DPH

Paušál Special

Máte zájem o jinou rychlost připojení než máme v ceníku nabízených tarifů? Zeptejte se nás kolik by stál Váš tarif na míru. Stačí nahlásit požadovanou rychlost a agregaci. Ozveme se Vám s návrhem.

Agregace je libovolná. Zřizovací poplatek 1 Kč je platný v případě úvazku na 24 měsíců.

Bezdrátové tarify – WIFI

10 Mbit
250 Kč/měs.
s DPH

Dynamic Mini

Nejnižší z tarifů určených pro bezdrátové připojení WIFI. Je určen pro uživatele, kteří netrvají na rychlosti připojení, avšak nestačí jim nejnižší tarif Mini. DYNAMIC Mini je určen spíše na příležitostné serfování a kontrolu emailových stránek. Stabilita rychlosti může být u tohoto paušálu nižší.

Agregace je 1:6.

15 Mbit
320 Kč/měs.
s DPH

Dynamic Basic

Druhý nejnižší z tarifů určených pro bezdrátové připojení WIFI. Je určen pro uživatele, které nebaví čekat na dlouhé načítání obyčejných nenáročných stránek. DYNAMIC Basic je určen na příležitostné prohlížení videí na internetu a popasuje se bez problému i s HD rozlišením zobrazovaného videa. Stabilita rychlosti může být u tohoto paušálu nižší.

Agregace je 1:6.

20 Mbit
350 Kč/měs.
s DPH

Dynamic Optimal + IPTV

Jedná se o nejvíce žádaný tarif mezi uživateli, kteří se nespokojí s jen podprůměrným připojením na bezdrátové síti WIFI. Je určen pro uživatele, kteří využívají internet po celý den pro nejběžnější potřeby (pošta, získávání informací, přístup do banky, zábava, atd.). Rychlost připojení je vždy dle zvoleného tarifu, avšak pro download je rychlost nižší. Uživatelé mají v ceně tarifu podporu na naší lince technické podpory zcela zdarma.

Agregace je 1:6. Zřizovací poplatek 1 Kč je platný v případě úvazku na 24 měsíců.

30 Mbit
480 Kč/měs.
s DPH

Dynamic Max + IPTV

Jedním z nejvíce žádaných tarifů mezi bezdrátovými tarify je bleskový tarif DYNAMIC Max. Je určen těm nejvíce náročným uživatelům, kteří trnou při představě, že by museli čekat zbytečně dlouho na načítání stránek. S tímto tarifem se nemusíte bát, pustit si na internetu HD celovečerní film. Neomezené stahování se Vám rychle zalíbí. Uživatelé mají v ceně tarifu podporu na naší lince technické podpory zcela zdarma.

Agregace je 1:6. Zřizovací poplatek 1 Kč je platný v případě úvazku na 24 měsíců.

Optické tarify

20 Mbit
290 Kč/měs.
s DPH

Fiber Mini

Nejnižší z tarifů na naší optické síti. Je určen pro uživatele, kteří netrvají příliš na rychlosti připojení, avšak nestačí jim nejnižší tarif Mini. FIBER Mini na optické síti je určen spíše na příležitostné serfování a kontrolu emailových stránek. Stabilita rychlosti může být u tohoto paušálu nižší.

Agregace je 1:5.

30 Mbit
320 Kč/měs.
s DPH

Fiber Basic

Základním tarifem se slušnou rychlostí připojení 30Mbit je optický tarif FIBER Basic. Je určen pro uživatele, které nebaví čekat na dlouhé načítání obyčejných nenáročných stránek. S touto rychlostí připojení netuhne a nemusíte zbytečně čekat na Vaše data. FIBER Basic je určen na příležitostné prohlížení videí na internetu a popasuje se bez problému i s HD rozlišením zobrazovaného videa. Stabilita rychlosti může být u tohoto paušálu nižší.

Agregace je 1:5.

40 Mbit
350 Kč/měs.
s DPH

Fiber Optimal + IPTV

Jedná se o nejvíce žádaný tarif mezi uživateli na optické síti, kteří se nespokojí jen s podprůměrným připojením na optické síti. Je určen pro uživatele, kteří využívají internet po celý den pro nejběžnější potřeby (pošta, získávání informací, přístup do banky, zábava, atd.). Rychlost připojení je vždy dle zvoleného tarifu, avšak pro download je rychlost nižší. Uživatelé mají v ceně tarifu podporu na naší lince technické podpory zcela zdarma.

Agregace je 1:5. Zřizovací poplatek 1 Kč je platný v případě úvazku na 24 měsíců.

50 Mbit
520 Kč/měs.
s DPH

Fiber Max + IPTV

Vlajkový tarif na optické síti FIBER Max. Je nejvíce doporučovaným tarifem právě pro největší spokojenost našich uživatelů. Je určen pro uživatele, kteří jsou připojeni do naší nově vybudované optické sítě. Jedná se o nejkvalitnější a zároveň nejrychlejší technologii, pomocí které se šíří internet, VoIP telefonování, přenos TV v plné fullHD kvalitě, a jiné. Připojení přímo frčí.

Agregace je 1:5. Zřizovací poplatek 1 Kč je platný v případě úvazku na 24 měsíců.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH
Platnost ceníku od 7.3.2014

Zřízení internetu

Ceny antén jsou proměnlivé v závislosti na připojované lokalitě, proto neuvádíme cenu připojení. Po obhlídce Vám sdělíme možnosti a náklady na zřízení a rozhodnutí, zda se necháte od nás připojit k internetu, je na Vás. Máte více možností financování zřízení internetu:

  • Úplné financováníUživatel si koupí zařízení a stává se jeho vlastníkem. Nemusí se vázat na určité období k odběru poskytovaných služeb.
  • Pronájem zařízení – Zařízení není vlastnictvím uživatele, nýbrž poskytovatele, který jej pronajímá za měsíční paušál. V případě poruchy zařízení jej poskytovatel vymění zdarma v záruce, pokud za příčinu závady nebyl zodpovědný uživatel, či neumožnil zničení zařízení třetí osobou. Více info ve VOP
  • Zřízení za 1 Kč – Je možné u tarifů již od 350,-Kč/měs.. Po uplynutí vázací doby specifikované při podpisu smluv (pokud není uvedeno – standardně 2 roky) se stává uživatel vlastníkem zařízení. Do té doby zodpovídá za jeho bezproblémový provoz. Při poškození ho poskytovatel vymění zdarma v záruce, pokud za příčinu závady nebyl zodpovědný uživatel, či neumožnil zničení zařízení třetí osobou. Více info ve VOP

Doplňující informace

Na celou naši síť je aplikován QoS (Quality of Service) zajišťující kvalitu všech služeb s upřednostněním funkčnosti VoIP telefonie, rychlost načítání internetových stránek a zabezpečuje bezproblémový chod celé sítě.

Informujte se o možnosti připojení k optické síti ve Vašem objektu.

Chcete jet také na optice? Sežeňte větší počet uživatelů ve vašem objektu a napište nám s žádostí o připojení. Rádi Vám nabídneme nějaké výhody.